Garanti ve İade Koşulları

Ürün Teslim Alma Hakkında

Müşteri ürünü kargo görevlisinin yanında açarak kontrol etmeli , eğer üründe hasar mevcut ise kargo görevlisinin tutacağı tutanak ile ürünü teslim almadan geri göndermelidir.

Hasar ile ilgili 24 saat içerisinde Erhas Tüketim Malları müşteri hizmetleri 0216 463 77 04 numarasını arayarak durumla ilgili bilgi aktarmalıdır.

Hasarlı Ürün Hakkında

Teslim alındıktan sonra hasar olduğu tespit edilen ürünlerle ilgili öncelikle 24 saat içerisinde Erhas Tüketim Malları müşteri hizmetleri 0216 463 77 04 numarasını arayarak durumla ilgili bilgi aktarmalıdır.

Ürünün hasar durumuna göre müşteri hizmetleri müşteriyi yönlendirecektir.

Hasarlı teslim alınan ürünlerde yedek parça değişimi ya da tamiri konusunda destek olunacaktır.

Tahmini servis süresi 20 iş günüdür.

Arızalı – Defolu – Eksik Ürün Hakkında

Teslim alınan üründe arıza , eksik , defo tespit edilmiş ise 24 saat içerisinde Erhas Tüketim Malları müşteri hizmetleri 0216 213 03 14 numarasını arayarak durumla ilgili bilgi aktarmalıdır.

Müşteri hizmetleri ürünün arıza durumuna göre sizi yönlendirecektir.

Paket içerisinde yedek parça eksik olması durumunda ürün tedarikçi firmadan temin edilerek 20 iş günü içerisinde müşterinin adresine kargo ile gönderilir.

Aynı üründen birden fazla verilen siparişlerde eksik gönderilen ürünle ilgili kontrol sağlanarak müşteriye ürün gönderimi sağlanır.-

Yanlış Ürün Teslimatı

Ürün müşteriye yanlış gitmişse teslim alındıktan sonra 24 saat içerisinde Erhas Tüketim Malları müşteri hizmetleri 0216 213 03 14 numarası aranarak durumla ilgili bilgi aktarılmalıdır.

Müşteri hizmetleri ürünün orijinal ablajının bozulmamış , paket üzeri bant, etiket ile kapatılmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartı ile ürünü sizden geri isteyecektir.

Yanlış ürün Erhas Tüketim Malları’na ulaştıktan sonra doğru ürün müşteriye gönderilecektir.

İade Prosedürü

Ürün iadesi ya da farklı bir ürün ile değişim yapılamamaktadır.

Garanti

Ürünler distributor ya da imalatçı firma garantisi altında olup, garanti süresi garanti belgesinde belirtilen süredir.