Hakkımızda

2003 yılında faaliyete geçen Erhas Tüketim Malları Tic. Ltd.Şti. ERTEK A.Ş.’nin distribütörlüğünü yaptığı Babyliss, Fissler, Kenwood,Ariete markalı küçük ev aletlerinin ve Delsey, Tucano seyahat ürünlerinin pazarlaması için kurulmuş, daha sonrasında müşteri ve iş ortaklarından gelen talepler doğrultusunda promosyon ürünlerinin ithalatına ve satışına başlamıştır.

Groupe SEB ( Tefal, Rowenta,Krups), De Longhi, Fakir, Arçelik, Vestel, AEG, Beko, Conti, Remington, Biev, Faber Castell, Luxell-Kumtel, HP, Sunny, Piranha, Laxon, Premier, King, Parrot, Case Logic, East Pack,Samsonite, Schafer, Voit, vb birçok markanın da kurumsal satış ortağı haline gelmiştir.

Ayrıca Avrupa’nın en büyük ve markalı promosyon üreticisi ve dağıtıcısı olan birçok katalog firmasının Türkiyedeki tek yetkili temsilciliğini yapmaktadır. Promosyon sektöründe markalı ve markasız birçok ürün, iç üretim ve Uzakdoğu tedarik seçenekleri ile her türlü talebe fiyat-kalite-hız dengesinde optimal çözümler sunmaktadır.

Erhas Poland Sp. Z o. o. adı altında Yönetim kurulu üyemiz sn. Özden Solakoğlu yönetiminde Polonya faaliyetlerimizi de sürmekteyiz.

2011 yılında iç üretimde avantajlı olan ürünlerin Avrupa’ya ihracatına da başlayan ERHAS, sağlam ve güvenilir bir tedarikçi olarak büyümeye devam etmektedir.